Nokta Bilgisayar Logo Go Ürünleri Yetkili Satıcısıdır... 

Uyumlu Yapı

Uyumlu Yapı

 

Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.

 

Sade ve Pratik Arayüz

Sade ve Pratik Arayüz

 

Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Çok Yönlü İşlevsellik

Çok Yönlü İşlevsellik

 

GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir  çok işlemi  tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

 

Mobil Uyumlu

Mobil Uyumlu

 

Logo GO 3'ün sanal klavyesi ile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Esnek Platform

Esnek Platform

 

Logo İş Ortakları'nın geliştirdiği uygulama (APP) ve widgetları ekleyerek fonksiyon kümesini ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.

 

Hızlı

Hızlı

 

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

 

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu

 

GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışabiliyor.

 

İş Zekası, CRM ve Bordro  Çözümleri ile Entegrasyon

İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleri ile Entegrasyon

GO 3 ile kusursuz entegrasyona  sahip olan Logo Mind İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz. Satış - Pazarlama veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO 3 ile bütünleşik olarak takip edebilirsiniz. GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus’ı kullanarak da sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.