Yazılım Hizmetleri - PCNOKTA BİLGİSAYAR İLETİŞİM İNTERNET LTD.ŞTİ.
30 Yıllık Sektör Tecrübesi Olan Bu Güce Güvenin !
İletişim Bilgilerimiz
  • PCNOKTA BİLGİSAYAR İLETİŞİM İNTERNET SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
    Taşpazar Mah. Pirali Sultan Cad.No:30/B
    Merkez / AKSARAY
  • +90 382 214 44 66
  • +90 382 214 39 00
  • info@aksaraynokta.com

Yazılım Hizmetleri

Nokta Bilgisayar Netsim Yazılım Çözüm Ortağıdır. Netsim’in başarısının ardında 1987’den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve yıllar boyu müşterilerinden aldığı tecrübeler yatar. Deneyimlerini yazılım ürünlerine yansıtabilmesi önemli bir değer olarak devam etmektedir.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.


Netsim, üretmiş olduğu Ofisnet yazılımı ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek güçlü, uçtan uca çözümleriyle, tüm işlemlerinizi optimize ederek kurumunuza katma değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan ortam sunar.

Ofisnet, firmanıza göre tanımlanabilir yapıdaki operasyonlar ile Satış Yönetim, Satın Alma Yönetimi, Stok Yönetimi, Finansman Yönetimi, Sabit Kıymet Yönetimi, Genel Muhasebe gibi tüm süreçlerini uçtan uca yönetirken, Üretim, OfisnetNuke (B2B,B2C,SAS,CRM), Online ve Offline Saha Satış Yönetimi, İstasyon, Market, Restoran, Kargo Yönetimi ve Bina Yönetimi modülleriyle tümleşik bir yapı içerisinde sektörel çözümler sunar.

Netsim’in teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gerçekleştirdiği faaliyetler; kurum içi ve dışı uzmanların birikimlerini, bilgilerini ve üretim gücünü deneyimiyle birleştirerek sizlere verimli, hızlı, pratik ve bütünleşik sunmak içindir.ERP12 Çözümlerimiz

√ ERP12 'de çözümler konusuna, bir işletmenin verimliğinin artırılması için hızlı ve kolay kullanım amaçlanmaktadır.
√ ERP12 ile firmamızın kullanıcılarını rahat bir uygulama üzerinde çalıştırmak ve her zaman onların daha hızlı , sorunsuz işlem yapmalarını sağlamaktır.
√ ERP12 platformu en son çıkan teknolojilerin en etkin şekilde kullanılması sonucunda esnek yapısı ve algoritması ile İşletmenizin bütün alt birimlerinin en iyi şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.
√ ERP12 de bütün sektörler için kalite, verimlilik ve maliyetler ön plandadır.Hassas bir terazi gibi firmanıza özen gösteren bir uygulama sayesinde sonuç odaklı çalışmanız sağlanmaktadır.


Telefonlarımız
+90 382 214 44 66
+90 382 214 39 00
Adresimiz
PCNOKTA BİLGİSAYAR İLETİŞİM İNTERNET SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Taşpazar Mah. Pirali Sultan Cad.No:30/B
Merkez / AKSARAY
Epostalarımız
info@aksaraynokta.com
servis@aksaraynokta.com